Доставка

Доставка здійснюється Новою поштою або Укрпоштою.

Для отримання замовлення необхідно прийти у відділення у вашому місті, назвати номер квитанції (який буде повідомлений після відправлення) та пред’явити паспорт.

Доставка кур’єром:

Також можна замовити доставку кур’єром.

 

оплата та доставка

Способи оплати

Безготівкова оплата. Замовлення можна оплатити платіжною картою VISA або MasterCard через систему Приват 24 – «Платежі – по Україні». Або іншим зручним для вас способом платежу.

 

WayForPay. Оплата в один клік. Не треба чекати, щоб отримати реквізитів карти для переказу коштів. Безпечний та захищений платіж: WayForPay контролює наявність усіх необхідних документів у продавця, тому платіж для покупця є безпечним та захищеним.

 

Готівкова оплата. Оплата замовлення готівкою при його отриманні у відділенні “Нова Пошта”. Ви можете переглянути замовлення перед його оплатою, щоб переконатися, чи товар є неушкодженим. Компанія-перевізник стягує додаткову комісію за пересилання грошей, що становить 20 грн. + 2% від суми замовлення але не менш ніж 15 грн. Вибравши цей варіант, ви маєте оплатити вартість замовлення та комісію за пересилання коштів.