Продюсер, сценарист, журналіст, а також член Національної спілки журналістів України.

Родом з Маріуполя. Після бурхливих подій 2014 року переїхала до Києва.

Творчу кар’єру починала журналістом програми новин Маріупольського телебачення продовжила як журналіст друкованих видань та зрештою стала старшим сценаристом програми “Усе буде добре!” на каналі СТБ.

Зараз – цілком незалежний автор власної книги, а до того були короткі оповідання, вірші та дитячі казки.

Творчу кар’єру починала журналістом програми новин Маріупольського телебачення (МТВ), а трохи згодом зайняла посаду випускаючого редактора. Вже маючи одну вищу освіту, вступила до ДГУ (Донецького Державного Університету), на відділення журналістики, поєднуючи роботу та навчання.

За період роботи на телебаченні, на своєму рахунку маю понад три тисячі сюжетів різної тематики, а також низку авторських програм на теми життя міста, які сприяли вирішенню нагальних проблем городян.

Далі – служба новин у міський газеті “Приазовский рабочий” та у низці інших, де я була репортером Служби новин.

Після цього я переїхала до Києва, де на каналі СТБ стала працювати старшим сценаристом програми “Все буде добре”.

В мої обов‘язки входив пошук ідей та втілення їх на знімальному майданчику, а також складання сценарного плану, написання синопсисів та безпосередньо сценарію, керування поведінкою героїв програми в процесі зйомок. Одним словом, було цікаво, але хотілося чогось свого…

На даний час я є автором сценарію до мультфільму “Маленький чарівник Данилко”, який планувався до випуску у наступному році на студіїї “Укранімафільм” (продюсер Володимир Слєпцов, режисер Дмитро Ковтанець). Як продюсер Об’єднання кінематографістів “КІНО-ЛОГОС», приймала участь у створенні повнометражного художнього фільму “Шевалье Іван Сірко” по п’єсі Ігора Афанасьєва “Урус-Шайтан”, яка з успіхом йшла на сцені національного академічного драматичного театра ім. І. Франка. Режисери фільму – Леонід Мужук, Дмитро Ломачук, Дмитро Чирипюк, але, на жаль, ця ідея не мала продовження.

Проте, я особисто, не покладала рук і примудрилась написати власну книгу.

І щоб уявлення про мене було ще повнішим, пропоную прямо зараз долучитися до мого блогу, де я розмістила частину свого доробку, якій був створений у різні роки під впливом різних думок і різного настрою… – есеї, вірші, сценарії, а ще – малюнки.